Kema Galva Flash – Powłoka aluminiowa, matowa

Środek w sprayu, który daje doskonałą powłokę matowego aluminium na różnego rodzaju metalach i tworzywach sztucznych. Powłokę stosuje się do reperacji rys, wyprawek, pokrywania narzędzi, felg, zderzaków itp. Powłoka jest odporna na wysokie temperatury rzędu nawet +400 C.

Kema AR-326 – Powłoka antykorozyjna

Powłoka antykorozyjna, która doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Jest to środek, który nie zawiera wosku. Posiada również właściwości odrdzewiające.

Kema RBG-80 – Podkład gruntujący brązowy

Szybkoschnący podkład do gruntowania na bazie modyfikowanych żywic alkidowych. Można go stosować pod farby alkidowe, w środowisku lekko lub umiarkowanie korozyjnym. Uszczelnia powierzchnie, z której została usunięta rdza.

Kema LG-90 – Podkład gruntujący jasnoszary

Szybkoschnący podkład do gruntowania na bazie modyfikowanych żywic alkidowych. Można stosować pod farby alkidowe, w środowisku lekko lub umiarkowanie korozyjnym. Uszczelnia powierzchnie, z której została usunięta rdza.

Kema ZN-595 – Powłoka antykorozyjna cynkowa

Powłoka antykorozyjna zapewniająca własnościwości powierzchni jak galwanizowanie na ciepło. Pozwala na zabezpieczenie antykorozyjne na wszystkich czystych powierzchniach metalowych oraz zapewnia mocną i odpowiednią do malowania i lakierowania powłokę. Doskonale chroni przed rdzą bez dodatkowych zabezpieczeń.

Kema CR-316 – Powłoka stal nierdzewna

Powłokę można stosować na wszelkiego rodzaju podłożach metalowych w celu długotrwałego zabezpieczenia przed rdzą i korozją. Obok długotrwałego zabezpieczenia tworzy powłokę odporną na uderzenia, duże obciążenia fizyczne np. rysowanie, wyginanie itd.