EMALIE, LAKIERY RAL

Wysokiej jakości szybkoschnące emalie uniwersalne, żaroodporne i podkładowe w aerozolu. Symbol RAL oznacza kolor wg wzornika kolorów. Emalie przeznaczone są do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Emalie żaroodporne przeznaczone są do lakierowania elementów narażonych na działanie wysokich temperatur. Zabezpieczają powierzchnie przed korozją, przedłużają znacząco użyteczność pokrytych nimi elementów i nadają im znakomity […]

KLEJ W SPRAYU

Specjalistyczny klej kontaktowy w aerozolu. Jest odporny na wodę i temperatury do +900C. Przeznaczony do łączenia różnorodnych materiałów, tworzyw sztucznych, a także materiałów trudnosklejalnych. Innowacyjne rozwiązania typu ruchome oczko dyszy pozwala na regulację kierunku strumienia kleju. Nastawna pozycja dyszy rozpyłowej, oznaczona H-M-L (high-medium-low) ustala ilość podawanego kleju czyli szerokość strumienia. Spoina jest elastyczna, dzięki czemu […]

PU-AT POLIURETANOWY KLEJ KONTAKTOWY

Bezbarwny preparat na bazie żywic poliuretanowych, przeznaczony do klejenia materiałów syntetycznych z polichlorkiem winylu, gumą, poliuretanem, skórą naturalną, skórą syntetyczną, kauczukiem termoplastycznym itp. Posiada bardzo dużą siłę wiązania i może być naniesiony na obie powierzchnie klejone, nawet godzinę przed sklejeniem. Przed zastosowaniem klej należy dobrze wymieszać.

SIL +350 SILIKON WYSOKOTEMPERATUTROWY

Silikon wysokotemperaturowy w kolorze czerwonym i czarnym. Odporny na wodę, oleje i chemikalia w temp. -60°C do +320°C (chwilowo +360°C). Nadaje się do wszelkich napraw i uszczelnień układów w motoryzacji i przemyśle. Tworzy elastyczne spoiny zastępujące uszczelki tradycyjne z gumy, korka. Silikon może być stosowany w połączeniach kołnierzowych. Dostępny również silikon neutralny / sanitarny.

MS-60 / MS-40 POLIMER SYNTETYCZNY

Syntetyczny polimer. Jednoskładnikowa masa klejąco-uszczelniająca na bazie polimeru silanowego. Posiada rewelacyjną przyczepność do większości materiałów, po związaniu może być malowany. Najczęściej jest stosowany jako klej konstrukcyjny. Dostępny w kolorach: biały / czarny / bezbarwny.

RUST REMOVER GEL – ŻEL ODRDZEWIAJĄCY

Mieszanina szybko działających struktur chemicznych w postaci żelu, oparta na modyfikowanym kwasie ortofosforowym i środkach powierzchniowo czynnych, rozpuszczająca tlenki metali. W połączeniu z cząsteczkami wykorzystującymi napięcie powierzchniowe pozwala na penetrację w głąb skorodowanych powierzchni, a żelowa struktura umożliwia zastosowanie preparatu na powierzchniach pionowych. Dobrze usuwa kamień kotłowy i zabrudzenia wapienno-cementowe.

RUST PENETRANT / RUST PENETRANT MOS2

Profesjonalny środek penetrujący zawierający mocną mieszankę szybko działających struktur chemicznych. Trwale zabezpiecza antykorozyjnie. Usuwa wodę, smaruje powierzchnie, poprawia elektroizolacyjność (np. przewodów wysokiego napięcia w silnikach iskrowych). Dodatek dwusiarczku molibdenu (MoS2) zwiększa właściwości penetrujące i smarujące produktu. Zwiększa także obciążalność zwilżonej powierzchni. Ułatwia demontaż skorodowanych i zapieczonych połączeń.

PREPARAT ANTYADHEZYJNY BEZSILIKONOWY

Bezsilikonowy środek antyadhezyjny prze- znaczony do smarowania form wtryskowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Jest bardzo czystym preparatem, dzięki czemu nie pozostawia osadów. Wypiera wodę i zabezpiecza trwale powierzchnie przed wilgocią i korozją. Jako preparat smarny rozdziela, konserwuje i smaruje współpracujące powierzchnie.

PREPARAT ANTYADHEZYJNY SILIKONOWY

Silikonowy środek antyadhezyjny. Jest bardzo czystym preparatem dzięki czemu nie pozostawia osadów. Wypiera wodę i zabezpiecza trwale przed wilgocią i korozją. Zabezpiecza elementy także w niskich temperaturach. Wersje S-PAS i S-PABS są bardziej skoncentrowane, zawierają mniejszą ilość rozpuszczalnika.

SMAR CERAMICZNY

Środek smarny i przeciwzapieczeniowy. Dzięki silnym dodatkom antykorozyjnym i antyutleniającym zapewnia długotrwałą ochronę i smarowanie w trudnych warunkach pracy. Chroni przed działaniem wody, kwasów, zasad i soli. Chroni przed zabrudzeniem, korozją, zapiekaniem. Odporny na działanie niskich i wysokich temperatur. W swoim składzie nie zawiera metali. Zakres temperatury pracy do 1200°C.