RUST REMOVER GEL – ŻEL ODRDZEWIAJĄCY

Mieszanina szybko działających struktur chemicznych w postaci żelu, oparta na modyfikowanym kwasie ortofosforowym i środkach powierzchniowo czynnych, rozpuszczająca tlenki metali. W połączeniu z cząsteczkami wykorzystującymi napięcie powierzchniowe pozwala na penetrację w głąb skorodowanych powierzchni, a żelowa struktura umożliwia zastosowanie preparatu na powierzchniach pionowych. Dobrze usuwa kamień kotłowy i zabrudzenia wapienno-cementowe.

RUST PENETRANT / RUST PENETRANT MOS2

Profesjonalny środek penetrujący zawierający mocną mieszankę szybko działających struktur chemicznych. Trwale zabezpiecza antykorozyjnie. Usuwa wodę, smaruje powierzchnie, poprawia elektroizolacyjność (np. przewodów wysokiego napięcia w silnikach iskrowych). Dodatek dwusiarczku molibdenu (MoS2) zwiększa właściwości penetrujące i smarujące produktu. Zwiększa także obciążalność zwilżonej powierzchni. Ułatwia demontaż skorodowanych i zapieczonych połączeń.

Kema AR-326 – Powłoka antykorozyjna

To doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, jest to środkiem w sprayu, który nie zawiera wosku. Posiada również właściwości odrdzewiacza. Polecany szczególnie w przemyśle tekstylnym, maszynowym, samochodowym, stoczniowym i rolniczym. Nadaje się również do mechaniki precyzyjnej. Doskonale przenika w zakamarki skomplikowanych elementów chroniąc przed korozją.

Kema RTF-169 – Odrdzewiacz z PTFE

Jest środkiem o niskim napięciu powierzchniowym, dzięki temu doskonale penetruje szczególnie trudno dostępne miejsca, zabezpieczając przed rdzą i poprawiając smarowanie.

Kema RT-177 – Odrdzewiacz

Odrdzewiacz o bardzo dobrych właściwościach penetrujących. Polecany do zastosowań w trudno dostępnych miejscach. Zabezpiecza przed rdzą i jednocześnie smaruje.