ZMYWACZ TECHNICZNY

Bez chlorowy środek czyszczący do zmywania większości preparatów chemicznych trudnych do usunięcia oraz innych ciężkich zabrudzeń w przemyśle i motoryzacji. Nie pozostawia plam ani nalotów. Doskonale przygotowuje powierzchnie do prac montażowych, naprawczych i konserwacyjnych. Silny strumień cieczy, uzyskiwany dzięki specjalnej konstrukcji zaworu oraz dyszy, pozwala czyścić trudnodostępne miejsca.

MET-S PASTA REGENERACYJNA

Masa dwuskładnikowa do specjalistycznych napraw elementów metalowych. Zawiera wypełniacze mineralne i metalowe. Odporna na wodę, chemikalia i oleje. Odporna na działanie niskich i wysokich temperatur. Dostępne również pasty ceramiczne i aluminiowe.

SPAW PROTECT – NIEPALNY ŚRPDEK ANTYODPRYSKOWY

Bez silikonowy preparat zabezpieczający powierzchnie przed przywieraniem odprysków w trakcie spawania. Nie zawiera związków silikonu przez co nie ma trudności z oczyszczeniem powierzchni z odprysków spawalniczych i przy- gotowaniem powierzchni spawanej pod następne działania.

TAJFUN – SPRĘŻONE POWIETRZE

Mieszanina sprężonych gazów pod wysokim ciśnieniem. Produkt służy do przedmuchiwania i oczyszczania trudno dostępnych miejsc silnym strumieniem gazu. Stosowany jest między innymi w mechanice precyzyjnej, moto-ryzacji i przy naprawach sprzętu komputerowego.

PREPARAT OCHRONNY DO METALI

Bezsilikonowy środek konserwujący przeznaczony do ochrony powierzchni metalowych przed korozją. Lepkość produktu jest tak dobrana, aby po naniesieniu warstwy ochronnej nie spływał on z powierzchni pionowych. Dzięki postaci aerozolowej nanoszenie nawet na skomplikowane powierzchnie jest łatwe i bardzo wydajne. Preparat został zabarwiony na kolor zielony w celu lepszej wizualizacji miejsc zabezpieczonych.

TESTER SZCZELNOŚCI

Profesjonalny środek do badania szczelności ciśnieniowych instalacji gazowych jak również instalacji LPG w samochodach. Skuteczny do wszystkich mediów gazowych i na każdy rodzaj powierzchni. Wsad jest niepalny i biodegradowalny. Posiada atest INiG (Instytut Nafty i Gazu). Aerozol 400 ml jest pakowany w nowoczesny sposób. Wewnątrz puszki znajduje się specjalny worek. Medium kontrolne znajduje się w […]