PŁYN DO SZOROWAREK

Przemysłowy koncentrat do sporządzania płynów myjących. Przeznaczony do napełniania zasobników zmywarek automatycznych. Koncentrat należy rozcieńczać wodą w stosunku 1:50. Produkt słabo pieniący.

ZMYWACZ DO METALI

Uniwersalny zmywacz do przygotowania powierzchni przed procesem klejenia lub malowania. Zawiera mocne rozpuszczalniki. Nadaje się wyłącznie do niewrażliwych powierzchni (np. metal, szkło, kamień).

ZMYWACZ DO ETYKIET

Środek przeznaczony do usuwania naklejek, pozo- stałości po nich oraz do usuwania gumy do żucia i plam. Produkt jest specjalnie opracowaną kompozycją składników, które szybko i skutecznie rozpuszczają kleje samoprzylepne stosowane w podłożach etykiet i naklejek. Zmywacz jest bezbarwny, posiada przyjemny zapach, nie uszkadza powierzchni.

Scrubs Ręczniczki przemysłowe

To nawilżone specjalną substancją ręczniki, które szybko usuwają brud w jednym etapie czyszczenia. Skutecznie usuwają różnego typu zabrudzenia przemysłowe, zabezpieczając tym samym powierzchnie przed jej dalszym zabrudzeniem. Całość zamknięta w wygodnym, lekkim trwałym opakowaniu. Wykonane z solidnego tworzywa ręczniki przemysłowe, które szybo i skutecznie usuwają: Brud. Oleje, kleje. Smary. Smołę, żywice. Poliuretany. Tusz i farbę. […]

Kema PR-15

Jest bezzapachowym zmywaczem do usuwania etykiet, farb i klejów.

Kema EL-K80

Jest środkiem chemicznym dedykowanym do aplikacji elektronicznych o właściwościach odtłuszczających. Ze względu na zawartość alkoholu izopropylowego jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych oraz gumy. Po odparowaniu nie pozostawia nalotów.

Kema GF-154

Piana do czyszczenia szkła, laminatów, malowanych powierzchni, tworzyw sztucznych. Szczególnie nadaje się do czyszczenia komputerów, monitorów, filtrów. Usuwa plamy z tkanin, dywanów i tapicerki samochodowej, odtłuszcza powierzchnie przed malowaniem. Środek jest bezpieczny dla większości tworzyw sztucznych, nie plami, nie odbarwia tkanin. Usuwa naloty z kurzu, nikotyny, tłuszczów, odciski palców i inne osady.

Kema SSP-630

Jest polerem przemysłowym stosowanym do czyszczenia i polerowania powierzchni ze stali nierdzewnej, aluminium i tworzyw sztucznych. Nadaje połysk i pozostawia film, który chroni przed kurzem i brudem. Zastosowano w nim czyste, ulegające biodegradacji surowce o najwyższej jakości, dlatego można go stosować wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokie wymogi higieniczne oraz certyfikat NSF-A7

Kema SA-2000

Jest rozpuszczalnikiem o średniej sile działania i słabym zapachu. Rozpuszcza większość olejów, tłuszczów, wosków oraz asfalt. Szybko odparowuje pozostawiając czystą i suchą powierzchnię. Doskonale się sprawdza do oczyszczania powierzchni ze środków konserwująco-zabezpieczających oraz smarów.

Kema MA-4000

Jest silnym i efektywnym rozpuszczalnikiem, szybko odparowuje pozostawiając czystą i suchą powierzchnię. To powoduje, że jest rekomendowany do oczyszczania powierzchni ze środków konserwująco-zabezpieczających oraz smarów. Produkt jest doskonałym odtłuszczaczem, szczególnie przed użyciem klejów sekundowych.