PREPARAT ANTYADHEZYJNY BEZSILIKONOWY

Bezsilikonowy środek antyadhezyjny prze- znaczony do smarowania form wtryskowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Jest bardzo czystym preparatem, dzięki czemu nie pozostawia osadów. Wypiera wodę i zabezpiecza trwale powierzchnie przed wilgocią i korozją. Jako preparat smarny rozdziela, konserwuje i smaruje współpracujące powierzchnie.

PREPARAT ANTYADHEZYJNY SILIKONOWY

Silikonowy środek antyadhezyjny. Jest bardzo czystym preparatem dzięki czemu nie pozostawia osadów. Wypiera wodę i zabezpiecza trwale przed wilgocią i korozją. Zabezpiecza elementy także w niskich temperaturach. Wersje S-PAS i S-PABS są bardziej skoncentrowane, zawierają mniejszą ilość rozpuszczalnika.

Kema KemSil-350 – olej silikonowy

Jest olejem silikonowym o doskonałej stabilności termicznej, dobrych właściwościach elektrycznych, niskim napięciu powierzchniowym i wysokiej sile nacisku. Olej jest odporny na warunki atmosferyczne i posiada dobre właściwości przeciwutleniające. Ma bardzo niski punkt krzepnięcia. W porównaniu z innymi olejami ma bardzo niską lepkość. Dobrze przylega do powierzchni, nawet w wysokich temperaturach.

KEMA SC-4 – smar silikonowy

Jest czystym smarem silikonowym, który doskonale zabezpiecza i smaruje łożyska z tworzyw sztucznych, koła nylonowe, zawiasy, walce gumowe w drukarkach i kserokopiarkach. Można używać z powodzeniem w tych miejscach, w których „czarne” środki smarujące są niepożądane.

KEMA GM-12 – olej silikonowy

Jest specjalnym środkiem na bazie silikonu ułatwiającym instalację i montaż kabli, rur, gumowych przepustów, uszczelek.

Kema TRV-36 – bezsilikonowy preparat antyadhezyjny.

Specjalny środek zapobiegający przyleganiu tzw. „anty slip” w branżach związanych z obróbką drewna. Nie pozostawia tłustych plam umożliwiając bezproblemowe wykończanie elementów z drewna, zarówno w procesach klejenia jak i lakierowania.